تاریخ :
موضوع :عملیات بهسازی،احداث و آسفالت استان کرمانشاه در شش ماهه نخست سال 94، شاخص کشوری  را پشت سر گذاشت

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از 160 کیلومتر بهسازی ،احداث و آسفالت در راههای حوزه مدیریتش قبل شروع فصل بارش در سال جاری خبر داد.به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه ،مهندس عبداله بهادری ضمن تقدیر از تدابیر مقام عالی وزارت و همچنین همکاری مسئولین ارشد استان کرمانشاه گفت:حمایت این عزیزان شرایطی را فراهم کرد که در حوزه راه و شهرسازی استان،جهشی چشمگیر را در اجرای پروژه های عمرانی شاهد باشیم.

بهادری در تکمیل این خبر گفت:در شش ماهه نخست سال جاری شاخص آسفالت به راههای ساخته شده به عدد 63/35 رسید و این در حالیست که شاخص کشوری این مهم 50/97 است.

گفتنی است به استناد آمار ثبت شده ،در سال 92 صد و پنجاه و یک و در سال 93 عملیات مذکور شصت و نه کیلومتر از راههای استان را پوشش داده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه افزود: در سال 94 دویست و چهل و یک پروژه به طول 951 کیلومتر در دست اجراست،که 262 کیلومتر آن روکش،701کیلومتر بهسازی و آسفالت است، که از این مقدار،تا کنون 172/6کیلومتر تکمیل و 55/6کیلومتر آماده آسفالت است.

  مهندس بهادری ضمن اشاره به اینکه، با تخصیص صددرصدی اعتبارات سفر مقام معظم رهبری در هفته دولت 61 پروژه بطول 120 کیلومتر به بهره برداری رسید گفت :باقی مانده تعهدات سفر مقام  معظم رهبری در استان کرمانشاه،بهسازی و آسفالت 296کیلومتر است که تا کنون 113/7کیلومتر آن تکمیل و به بهره برداری رسید،55/4 کیلومتر آماده آسفالت و 129/6کیلومتر در دست اجراست.

  وی تصریح کرد:عمده پروژه های باقیمانده در مناطق محروم،کوهستانی و صعب العبور شهرستانهای پاوه و ثلاث باباجانی است که عملا در فصل بارش بخصوص در این مناطق اجرای عملیات های مذکور غیر ممکن است.

 لازم به ذکر است،اخذ اعتبارات در سال مالی 94 با پیگیری های مستمر و تعامل با وزارت راه و شهرسازی،سازمان برنامه و بودجه و ایجاد باور عمرانی در پروژه های حوزه راه و شهرسازی استان کرمانشاه،هم در کشور و هم در داخل استان ،توانسته چشم گیر تر از گذشته،جبهه عمران و آبادانی شریانهای ارتباطی را حمایت کند.

 

 


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=917