تاریخ :
موضوع :سرپرست حراست راه و شهرسازی استان کرمانشاه منصوب گردید

طی حکمی از سوی سردار جابر انصاری رییس مرکز حراست وزارت راه و شهر سازی،مهندس یونس غلامی به سمت سرپرست مدیریت حراست راه و شهر سازی استان کرمانشاه منصوب شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه،در جلسه ای رسمی به ریاست مهندس عبدا... بهادری مدیر کل محترم اداره راه و شهرسازی استان با حضور مهندس نگارنده معاونت اجرایی حراست مرکز،مهندس اکبر پور مسئول هماهنگی امور استانها،مسئولین حراست کل استان و شورای حمل نقل و سایر مدیران راه و شهرسازی استان کرمانشاه،آقای یونس غلامی به عنوان سرپرست مدیریت حراست این اداره کل منصوب شد و از زحمات آقای مهدی حسنی در زمان تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مهندس بهادری در این مراسم با اشاره به اینکه هماهنگی با اهداف نظام و منویات مقام معظم رهبری(مدضله العالی)وظیفه اصلی حراست است،الگو بودن،داشتن رفتار اسلامی،رعایت حریم خصوصی افراد،التزام منافع ملی،امر به معروف و نهی از منکر و تواضع و همدلی با مجموعه کاری را از مهمترین شاخصه های مسئولیت در امر حراست بر شمرد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه تصریح کرد:با افزایش هر چه بیشتر تعامل حراست و دیگر بخش اجرایی میتوان گامی تأثیر گذار در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداشت.

این مراسم در سالن رسمی کنفرانس اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه برگزار شد.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=904