تاریخ :
موضوع :بارش برف، کل استان کرمانشاه را سفید پوش کرد

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت:در پی بارشهای 22 ساعت گذشته سراسر استان کرمانشاه را سفیدپوش شدبه گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه،عبدا... بهادری  با اشاره به شروع بارش‌ها از نیمه شب گذشته، گفت: ارتفاع برف در حال حاضر در بسیاری شهرستانهای استان به بیش از 20 سانتیمتر رسیده است.

بهادری گفت: عمده بارش‌ها در حوزه شهرستانهای سنقر، کنگاور و هرسین بوده و ارتفاع برف در این شهرستانها به 20 سانتیمتر هم گزارش شده و کماکان ادامه دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به استقرار 443 نیروی راهدار در 43 راهدارخانه در سطح استان، اظهار کرد: در حال حاضر عوامل راهداری راه‌های استان را تحت پوشش دارند و بیشتر در گردنه‌های برف گیر مستقر هستند.

وی در ادامه گفت: اولویت راهداری بازگشایی راه‌های اصلی است و در کمترین زمان ممکن مشکلات احتمالی  راه‌های روستایی هم مرتفع خواهد شد .

مهندس بهادری افزود: در محورهای گیلانغرب و اسلام آباد هم راهداران ضمن برف روبی و پاکسازی مسیر با اسکان بیش از 120 زائر و پذیرایی از آنان آماده خدمت هستند.

بهادری در پایان ابراز خوشحالی کرد که حتی محورهای گرمسیری استان در قصرشیرین هم پس از سالها از بارش این نعمت الهی بهره مند شدند.

 

 


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=893