تاریخ :
موضوع :i

مدير كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه ،

از آماده باش كامل پرسنل تحت مديريتش براي استقبال از بازگشت كربلاييان خبر داد.به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه،عبد ا... بهادري در روز اربعين حسيني ضمن تسليت به همه عاشقان اباعبدا... (ع)،گفت:تمامي اكيپ هاي راهداري مستقردر محور حميل _كنگاور در دروازه شرقي استان ميزبان زائران در مسير بازگشت تا آخرين محور مواصلاتي در حوزه استان هستند.

بهادري با اشاره به اينكه در 6روزه قبل از اربعين بيش از 320 هزار وسيله نقليه از مسير مذكور تردد داشته و ابراز خوشحالي از اينكه كوچكترين سانحه اي در آن براي مسافران پيش نيامده تصريح كرد:ايمني راه بازگشت ميهمانان اربعيني هم با عنايت پرودگار و پوشش 107 راهدار،تجهيز كامل راهدارخانه ها و اسقرار جرثقيل هاي امدادي در سه راهي اسلام آباد غرب،عين الكش و بيستون در استان فراهم شده است.

وي در پايان ضمن قردرداني از تلاش بي وقفه نيروها در اصلاح و آشكار سازي نقاط پر خطر ،به نصب تابلوي متغير هشداري_اخباري و احداث 3 پاركينگ به مساحت 2500 تا 3500 متر مكعب در حوزه اسلام آباد غرب اشاره كرد و از حضور 120 گشت راهداري گشت راهداري بصورت 24 ساعته در محور هاي محل عبور زائرين خبر داد.     منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=888