شوراي مديران تاریخ :
موضوع : اخبار


         

مدير كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه در جلسه شوراي مديران گفت:            
راهداران بايد نقش پررنگ تري در ايمن سازي راههاي استان داشته باشند


به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه، مهندس بهادري درجلسه شوراي مديران راه و شهرسازي به وظايف خطير راهداري در ايمن سازي راهها اشاره كرد و گفت: حوزه راهداري بايد با انجام بموقع لكه گيري، خط كشي، نصب و تعويض گاردريل،رفع نقاط پر حادثه و... نقش سازنده خود را در جهت ايمن سازي راههاي استان بخوبي انجام داده و بايد تلاش شود در جهت انجام وظايف راهداري به اهداف مطلوب تري دست پيدا كنيم.
عبداله بهادري ضمن اشاره به اهميت رفع نقاط پر حادثه در راهها گفت: از تعداد 236 نقطه پر حادثه موجود در سطح راههاي استان مي توان بصورت زود بازده تعدادي از اين نقاط را ايمن سازي و آشكار سازي نمود و در جهت رفع نقاطي كه نياز به اعتبار قابل ملاحظه دارند از طريق سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور در جهت جذب اعتبار تلاش نمود.
وي به برنامه سال 94 راهداري اشاره كرد و گفت: ساماندهي پليس راهها به عنوان ورودي و پشتيباني استان، جلوگيري از تجاوز به حريم راهها، تهيه شناسنامه تونلها،گردنه ها، چراغ ها، ماشين آلات، نقشه نواري راهها از جمله اقداماتي است كه بايد سر لوحه فعاليتهاي راهداري قرار گيرد.
مدير كل راه و شهرسازي استان در پايان گفت: ساماندهي تابلوهي اطلاعاتي، جهت نما، خط كشي، نگهداري محورهاي شرياني استان در اولويت كار راهداري بوده و اهميت تابلو ها و علائم در راههاي شرياني در حدي است كه از آن بعنوان هدايتگر راننده در راهها مي توان نام برد.

 


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=654