بازديدمدير از اورامانات تاریخ :
موضوع : اخبار


        

بازديد مدير كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه از پروژه هاي اورامانات
 
مهندس بهادري در يك سفر يكروزه پروژه هاي منطقه اورامانات را مورد بازديد و پيشرفت فيزيكي آنها را مورد بررسي قرار داد.


به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه مهندس بهادري در بازديد از بيمارستان 64تختخوابي پاوه گفت:ساختمان اين بيمارستان با زير بناي 8500 متر احداث شده و از تاسيسات،درمانگاه،اورژانس و ساختمان اصلي بازديد بعمل آمد و در كل با پيشرفت فيزيكي 65 درصد در حال انجام مي باشد.
عبداله بهادري در بازديد از راههاي روستايي پاوه،ضمن اعلام اعتبار 9 ميليارد توماني راه و روستايي اين شهرستان گفت:از راههاي روستايي شيخان،لاران،خانقاه و سفيدآب پاوه بازديد كرديم و اين پروژه ها متناسب با قرارداد از پيشرفت فيزيكي مناسبي برخوردار مي باشند و بايد در جهت تكميل اين پروژه ها تلاش مضاعفي صورت گيرد.
مدير كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه در ادامه از بازارچه مرزي شوشمي پاوه بازديد كرد و گفت: در جهت توسعه اين بازارچه اقدامات مناسبي از قبيل ايجاد جاده كوله بري،احداث و ساخت پاركينگ و تعريض خيابان اصلي صورت گرفته است و بايد در جهت جذب اعتبارات و سرعت بخشيدن به اين پروژه تلاش    كنيم.
وي در اين بازديد از نقاط پرحادثه راههاي پاوه نيز بازديد كرد و راهكارهاي مناسب را در جهت آشكارسازي و ايمني سازي و رفع اين نقاط را متذكر شدند.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=651