شوراي راهداري تاریخ :
موضوع : اخبار


           

مدير كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه در جلسه شوراي راهداري گفت:
 
هر گونه راه ساخته شده بايد باعث كاهش تصادفات و افزايش ايمني سفر گردد


به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه،عبداله بهادري در جلسه اي با حضور روساي راه و شهرسازي شهرستانهاي استان ضمن اغلام اين خبر افزود:راهداران اين اداره كل با انجام صحيح و به موقع وظايف راهداري خود بايد امنيت سفر در راهها را براي مردم فراهم كرده و در جهت ارتقاء سطح ايمني راهها تلاش مضاعف نمايند.
بهادري ضمن اعلام اينكه مديران بايد هزينه ها را كاهش دهند گفت: ميزان هزينه تعميرات و تجهيزات راهداري سال94 بايد كاهش يافته و طوري مديريت شوند كه ضمن انجام وظايف راهداري از قبيل پاكسازي قنوها و حريم راهها،تعمير و تجهيز گاردريل هاي آسيب ديده در سطح راهها، شستشوي تابلوها و علائم و ديگر وظايف راهداري،مدير بايد بتواند هزينه را كنترل نموده و هر هزينه اي به راحتي انجام نشود.
مدير كل راه و شهرسازي استان در تشريح وظايف راهداران گفت: راهداران در بين جاده ها بايد با لباس راهداري متحدالشكل حضور داشته باشند كه خود اين لباس هاي راهداري ايجاد امنيت و آرامش در راهها را به وجود مي آورد.
وي در پايان جلسه گفت: هيچگونه اقدام هزينه اي بدون مجوز قابل قبول نبوده و بايد تمام هزينه ها با هماهنگي مديران زير مجموعه صورت پذيرد و بايد با همفكري نسبت به رفع مشكلات موجود اقدام نماييم.

 


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=650