نشست مديرباپيمانكاران تاریخ :
موضوع : اخبار


          

نشست مدير كل راه و شهرسازي استان كرمانشاه با پيمانكاران حوزه راه
 
مهندس عبداله بهادري در يك نشست صميمي با پيمانكاران حوزه راه به بررسي مسائل و مشكلات موجود در سه راه پروژه هاي استان پرداخت.


به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه،عبداله بهادري پيمانكاران را بازوان توانمند دستگاههاي اجرايي اعلام كرد وگفت:كيفيت اجرا در پروژه ها، خط مشي ها و برنامه ها و اهداف دستگاهها مهمترين خواسته اداره كل بوده و اگر دستگاههاي اجرايي و پيمانكاران وظايف خود را به خوبي انجام دهند و پروژه ها را با كيفيت مناسب اجرا نمايند كمك به استان و منشاء اثر براي استان و كشور مي باشد.
مدير كل راه و شهرسازي در اين جلسه به مهندسان ناظر و پيمانكاران در حوزه راه گفت: بايد يك همخواني و همسويي در بين منابع و متناسب با اعتبار پروژه و اجراي آن وجود داشته باشد تا پيمانكاران نيز در اجراي پروژه ها به مشكل بر نخورند.
بهادري ادامه داد: كيفيت در اجراي پروژه ها محور اصلي و اساسي كار مي باشد و سرعت عمل منجر به كيفيت موردتوجه بوده و جوانب فني و اصولي را بايد كاملا رعايت نمود.
وي ضمن شنيدن مشكلات پيمانكاران از قبيل مطالبات و ديون،سرعت بخشيدن به روند پرداختها و رعايت قانون بيشتر در بروكراسي اداري ادامه داد: از هر گونه پيشنهاد سازنده و كارا در اين زمينه استقبال    مي شود و در خصوص مطالبات، رايزني هايي را با مقامات ارشد وزارتخانه و استان صورت داده ايم و تلاش براي رفع مشكل پيمانكاران ادامه خواهد يافت و در صورت نتيجه گرفتن اين رايزني ها، نسبت به پرداخت ديون و مطالبات پيمانكاران براساس كيفيت و پيشرفت پروژه ها اقدامات مناسب انجام خواهد شد.
وي از همكاران و پيمانكاران خواست: متناسب با اعتبارات و تخصيص ها حركت كرده و پروژه ها را بر اساس ميزان تخصيص ها پيش ببرند.
وي در پايان گفت: همه پيمانكاران براي ما يكسان بوده و تنها تفاوت آنها در سرعت عمل و كيفيت و پيشرفت فيزيكي پروژه هاست و هر پيمانكاري اين معيارها را رعايت كند و به مردم استان خدمات مناسبي را ارئه دهد با پيمانكاري كه اين معيارها را رعايت نكند متفاوت مي باشد.

 


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=649