نوروزوراهداران ثلاث تاریخ :
موضوع : اخبار


          

تلاش راهداران ثلاث بابا جاني براي ايجادسفري ايمن در نوروز
 
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان ثلاث بابا جاني از انجام فعاليتهاي مناسب و تلاش راهداران در ايجاد سفرهاي ايمني در ايام تعطيلات نوروزي در اين شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه،حسن سهرابي گفت: به رغم بارشهاي فراوان برف و باران در ايام تعطيلات نوروزي راهداران اقدام به 80 كيلومتر برف روبي مسيرهاي مواصلاتي اين شهرستان كردند و در طول تعطيلات نوروزي هيچگونه تصادف فوتي در اين شهرستان اتفاق نيفتاده است.
سهرابي با بيان اينكه جهت ايمن سازي و كاهش سوانح رانندگي در محوهاي مواصلاتي در ايام تعطيلات اقدامات مفيدي انجام شده است گفت: ازجمله اين اقدامات ،لكه گيري 1950 متر مربع از محورهاي ثلاث بابا جاني، ترميم شانه راه با سنگ و ملات ماسه و سيمان به طول  8 متر مكعب، نصب 120 شاخه گاردريل و رنگ آميزي تعداد 500 عدد نيوجرسي و شستشوي 650 عدد علائم مي توان نام برد.
وي همچنين اظهار داشت: جهت ايمني بيشتر راهها، اقدام به نصب 28 عدد تابلو اطلاعاتي در 13 نقطه حادثه خيز و تيغه زني و پاكسازي قنو و شانه راهها به طول 135 كيلومتر و ريزش برداري به طول 70 كيلومتر صورت گرفته است.
وي از ديگر اقدامات راهداري ثلاث باباجاني تيغه زني راههاي روستايي به طول 95 كيلومتر بيان كرد و گفت: در محورهاي اصلي و فرعي 12 عدد بنر هشدار دهنده و تبليغاتي وتعداد 146 عدد تابلو نصب شده است.
وي در پايان با بيان اينكه 3500 كيلومتر از راههاي ثلاث بابا جاني در طول ايام تعطيلات نوروزي توسط اكيپ سيار راهداري گشت زني شده است گفت: خوشبختانه حادثه ناگواري در محورهاي مواصلاتي اين شهرستان رخ نداده است كه اميدواريم تا پايان سال اين روند ادامه داشته باشد.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=646