مديركل دربزرگراه تاریخ :
موضوع : اخبار


         

بررسي نقاط ضعف و قوت پروژه در دست انجام بزرگراه كربلا
 
مدير كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه تمامي نقاط قوت و ضعف قطعات در دست انجام بزرگراه كربلا را مورد بررسي و بازديد قرار داد.


به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه،مهندس عبداله بهادري در اين بازديد يك روزه از قطعات در دست انجام بزگراه كربلا گفت: هيچگونه قصور و كوتاهي كه در كيفيت اجراي پروژه تاثير گذار باشد پذيرفته نيست و بايد علاوه بر رفع نقص، تمامي مراحل كار بايد بطور فني و علمي پيش برود تا اين پروژه بدون نقص زير بار ترافيك برود.
مدير كل راه و شهرسازي استان در ادامه افزود: پيمانكاران بايد در محل اجراي پروژه ها، مكانهاي مناسب و مجهز به نقشه هاي كار و غيره را تحت عنوان تجهيز كارگاه احداث نمايند و بايد نقشه ها و مشخصات پروژه ها در محل كارگاه نصب گردد.
وي در بازديد از بزرگراه كربلا، طول اين بزرگراه را 72 كيلومتر عنوان كرد و افزود: 58 كيلومتر باقي مانده در دست انجام بوده كه در قالب قطعاتي در دست ساخت بوده و بايد درخصوص چهار خطه نمودن محدوده پاطاق نيز اقدام نماييم.
عبداله بهادري در ادامه بازديد، زير گذر كمربندي سرپل ذهاب را مورد برسي قرار داد و گفت: پروژه هاي راه پس از انجام مراحل فني و علمي ، بايد از لحاظ نصب علائم ايمني و خط كشي مجهز شده و سپس به بهره برداري برسند.

 


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=645