خانواده راه و شهر سازی استان کرمانشاه، همگام و هم دوش با مردم استان ،در مراسم راهپیمایی روز 13 آبان شرکت نمودند. تاریخ :
موضوع :
 خانواده راه و شهر سازی استان کرمانشاه، همگام و هم دوش با مردم استان ،در مراسم راهپیمایی روز 13 آبان شرکت نمودندبه گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه، در این مراسم که از مقابل مسجد جامع شهر برگزار شد ، جمعی از معاونین ،روسای ادارات و پرسنل این اداره کل همگام و همراه با سایر هم استانی ها در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، با سر دادن شعارهای " مرگ بر استکبار "، " مرگ بر آمریکا "، " مرگ بر اسرائیل "، بار دیگر با آرمان های امام(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

در حاشیه این راهپیمایی،‌ مدیر کل راه و شهر سازی  استان کرمانشاه،روز 13 آبان ماه را روز تبلور شعار عاشورایی هیهات منا الذله خواند و گفت:امروز به عنوان روز ایستادگی در مقابل استعمارگران در ایران اسلامی شناخته شده است.

مسعود شریفی تاکید کرد  : سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، روزی ماندگار در تاریخ ملت بزرگ ایران است که پیام استکبارستیزی این ملت برای بشریت تحت ظلم طاغوتیان و مبارزه و اقدام عملی علیه استکبار جهانی است.

بارش نم نم باران ، در کنار شور، شعور و غیرت ایرانی حال و هوای خاصی را به این مراسم بخشیده بود.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1240