مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه : سه راهی شهدا ، در مسیر ارتباطی استان ، در حوزه شهرستان پاوه به کردستان ایمن سازی شد . تاریخ :
موضوع :مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه :

سه راهی شهدا ،  مسیر ارتباطی استان ، در حوزه شهرستان پاوه به کردستان ایمن سازی شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، مهندس عبدالله بهادری گفت : شناسایی ، آشکارسازی و البته حذف نقاط پر خطر در محورهای استان ، از اولویت های اجرایی این اداره کل است ، و در طول این اهداف ، 1700 متر از مسیر پر خطر سه راهی شهدا در حوزه شهرستان پاوه که راه ارتباطی استان از این محور به شهرستان مریوان در استان کردستان به حساب می آید ، ایمن سازی شد .

مهندس بهادری تصریح کرد : آمار تصادفات مرگبار سال های گذشته در پی شیب تند این مسیر ، اداره کل راه و شهرسازی استان  کرمانشاه را بر آن داشت که با اجرای 82000 متر مربع خاکبرداری ، 3 دستگاه آبروی لوله ای ، 3500 تن بيس و 1600 تن آسفالت ، قطعه مذکور را اصلاح و ساماندهی مهندسی کند .

بهادري در پايان افزود :، به منظور ارتقاي ايمني بيشتر مسير پس اتمام عمليات مذكور،ضمن نصب 50 عدد نیوجرسی ، 200 متر هم گاردریل در محل تعبیه شد.

اين در حاليست كه تمامي نقاط پر خطر شناسايي شده در محور هاي استان،از آغاز سال 94 تا كنون آشكار سازي  شده است.منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1137