اداره راه و شهرسازی سر پل ذهاب در مرداد 95 تاریخ :
موضوع :اداره راه و شهرسازی سر پل ذهاب در مرداد 95

رییس راه و شهرسازی شهرستان سر پل ذهاب ، اقدامات راهداری در مرداد 95 به منظور افزایش ایمنی هر چه بیشتر راههای این حوزه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، حمید رضا مرادی مطلق ، گفت : با توجه به ترافیک بالا و همچنین به جهت روان سازی تردد وسایط نقلیه در مسیرهای حوزه استحفاظی شهرستان، راهداران این اداره اقدام به لکه گیری در محورهای این شهرستان از قبیل محور سر پل ذهاب ، دهستان پشت تنگ ، کل داود – انزل به طول بیش از 10 کیلومتر کردند.

مرادی مطلق نگهداری از رویه و سطح آسفالت محورهای شهرستان را از اهداف لکه گیری جاده ها برشمرد و خاطر نشان کرد: مسطح بودن راه ، ایمنی رانندگی را افزایش می دهد و تردد در راه ها به خوبی جریان پیدا می کند به همین دلیل افزایش ایمنی و بهبود جریان تردد در راه ها از دیگر اهداف لکه گیری جاده های مواصلاتی این شهرستان بوده که به شکل دوره ای ادامه می یابد.

وی افزود: سایر اقدامات  راهداری این اداره با جدیت تمام ادامه داشته ، که از آن جمله می توان به  عملیات ساماندهی تابلوها و علایم راهنمایی و رانندگی در راههای ارتباطی اعم از نصب تابلو قبل از پلیس راه حبیب وند  و شست و شوی علایم ، همچنین تیغه زنی شانه های خاکی در محورهای سر پل ذهاب به سمت قصرشیرین ، محورهای فرعی دشت ذهاب ، راههای شوسه سلمان تپه ، تپه رش و باو ویسی اشاره داشت  .
گفتنی است این اداره اقدامات مناسبی هم در حوزه ی  مسکن و حقوقی از قبیل : 13 مورد انتقال سند ،  2 مورد ثبت سامانه ، 22 مورد مکاتبه با ثبت اسناد و 7 مورد مکاتبه با املاک حقوقی را انجام داده است.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1136