مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه : پس از بازدید از پروژه های شهرستان روانسر ، عملکرد آن را ارزیابی و تشریح کرد تاریخ :
موضوع :مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه :

 پس از بازدید از پروژه های شهرستان روانسر ، عملکرد آن را ارزیابی و تشریح کرد 


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، مهندس عبدالله بهادری گفت : در سی و یکمین روز ماه دوم تابستان امسال ، در دروازه اورامانات استان ، ضمن اجرای عملیات  آسفالت و تعریض 4 کیلومتر از محورهای اصلی شهرستان ، حد فاصل قزانچی – روانسر و روانسر – پاوه ، 5 کیلومتر هم از محورهای روستایی ( کانی شریف – دو چغا ) آسفالت و خط کشی شد .

مهندس بهادری افزود : در کنار لکه گیری و اجرای یک لایه آسفالت رگلاژی در 1/5 کیلومتر محور روانسر – کامیاران ، ادره شهرستان در حوزه راهداری هم علاوه بر نصب 170 عدد رفلکتور و سیلندر ترافیکی  و اجرای عملیات رگلاژ ، تیغه زنی و حریم زنی 40 کیلومتر از راههای روستایی ، با تهیه 200 تن آسفالت سرد ، محورهای ( اصلی ، فرعی و روستایی ) حوزه را لکه گیری کرده است .

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ، سفر به اورامانات از شهر روانسر آغاز می شود ، تصریح کرد : منطقه مذکور مخصوصا در فصل تابستان گردشپذیر و پر رفت وآمد است .

از طرفی محورهای آن در فصل سرد ،  پر بارش و برفگیر است ، لذا نگهداری و تامین ایمنی محورها در کنار دیگر عملیات راهسازی بخشی از عملکرد همیشگی حوزه خواهد بود .

عبدالله بهادری در پایان گفت : حوزه مسکن این شهرستان هم علاوه بر گشت زنی مستمر و به منظور حفاظت از اراضی با هماهنگی یگان حفاظت مستقر در اداره کل ، به 62 پرونده هم شامل پاسخگویی به استعلامات بنیاد مسکن جهت اخذ تسهیلات و بررسی ماده 12 قانون زمین شهری ، مکاتبات با اداره ثبت و اخذ سند مالکیت اراضی واگذار شده در سنوات گذشته  ،تنظیم برگ ارزیابی تخصیصی به خانوارهای دارای دو معلول ، رسیدگی به دعاوی حقوقی و ... رسیدگی کرده است .

گفتنی است در سفر اخیر استاندار به شهرستان روانسر ،عملکرد این حوزه از سوی نماینده مردم اورامانات در روانسر و دیگر شهرهای این منطقه مورد تقدیر قرار گرفت .


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1134