عمده عملیات راهداری شهرستان صحنه در راههای روستایی صورت گرفت تاریخ :
موضوع :عمده عملیات راهداری شهرستان صحنه در راههای روستایی صورت گرفت

رییس راه و شهرسازی شهرستان صحنه از اجرای عملیات فوکسیل ، لکه گیری ، شانه سازی و ... در راههای روستایی خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، روضانعلی حصاری ، در گزارش عملکرد مرداد ماه اداره صحنه ، ضمن اشاره به اولویت انجام عملیات راهداری در بزرگراه ها ، راه های اصلی ، فرعی و روستایی گفت : در پی عملیات صورت گرفته در مجموعه های اصلی شهرستان ، 2 کیلومتر مسیر بزرگراه کربلا با آسفالت های برگشتی شانه سازی و با نصب 200 عدد بازتاب و 50 مخروط ، ایمنی محورهای صحنه – بیستون در تقاطع سمنگان ، همچنین تقاطع پل شهدا و مسیر پل هوایی ورودی شهر از سمت کرمانشاه ایمن سازی شد .

وی افزود : پس از اجرای عملیات های مذکور در محورهای اصلی ، 35 کیلومتر مسیر روستایی دهلق به مریم نگار و محور سرتخت – کندوله ، میانراهان به قلعه شاهخانی هم در عملیاتی 6 روزه و با تزریق 210 تن قیر امولسیون فوکسیل شد تا از نفوذ آب مخصوصا در فصل بارش جلوگیری شود .

حصاری در ادامه این گزارش تصریح کرد : 3 کیلومتر از راه های روستایی پیر قاسم در این حوزه هم احداث و بازگشایی و البته در انبار راهدارخانه مله ماس هم به منظور اجرای عملیات لکه گیری محورهای مجاور ، 120 تن آسفالت سرد ذخیره شد .

راهداری شهرستان صحنه در مرداد ماه 95 ، با اضافه نمودن عملیات تیغه زنی و پاکسازی 40 کیلومتر از حریم راه ها و تنظیم قنو های محورهای استحفاظی و شانه سازی 3 کیلومتر از مسیر روستای آبباریک جنوبی به شرح فوق گزارش شده است .


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1133