در هفته دولت امسال ، 16 پروژه بزرگراهی ، بهسازی راههای اصلی و احداث ، بهسازی و آسفالت راههای روستایی ، افتتاح خواهد شد . تاریخ :
موضوع :هفته دولت 95/افتتاح پروژه های عمرانی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه

عبدالله بهادری ، مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه خبر داد :

در هفته دولت امسال ، 16 پروژه بزرگراهی ، بهسازی راههای اصلی و احداث ، بهسازی و آسفالت راههای روستایی ، افتتاح خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، مهندس بهادری ، در آستانه فرا رسیدن هفته دولت آتي،ضمن گرامیداشت ياد و خاطره شهداي دولت، گفت : با تلاش و همت همه جهادگران این اداره کل ، همچون دیگر مناسبت ها که همواره با بهره برداري از پروژ های عمرانی همراه بوده ، امسال هم در هفته پیش رو ، 2 پروژه بزرگراهی مجموعا به طول 3/5 کیلومتر در قطعات 4 و 7 بزرگراه کربلا واقع در محورهای اسلام آباد – کرند غرب و کرند غرب – سر پل ذهاب زیر بار ترافیک عبوری خواهد رفت .

وی افزود : بهسازی و آسفالت 4 کیلومتر هم از راههای اصلی حوزه اورامانات حد فاصل روانسر – پاوه و روانسر – جوانرود ، هر کدام به طول 2 کیلومتر افتتاح خواهد شد .

مدیر کل راه و شهرسازی در پایان این گزارش ، به 12 پروژه احداث ، بهسازی و آسفالت راههای روستایی ، مجموعا به طول 32/5 کیلومتر در روستاهای 5 شهرستان ، جوانرود ، ثلاث باابجانی ، صحنه ، سنقر و دالاهو هم اشاره کرد.

این پروژ ه ها در سال جاری ، سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب ، سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نام نهاده شده ، در پی جلسات متعدد در این اداره کل ، بر اساس خط مشی اعلام شده،با هدف،رونق اقتصادی بازارچه های مرزی با کشور عراق ، خدمات رسانی بیش از پیش به زائرین عتبات عالیات ، ارتقاء ایمنی ترافیک عبوری در بخش بزرگراهی ، افزایش ایمنی تردد و ارتقاء راه از فرعی به اصلی در بخش بهسازی راههای اصلی و خدمات رسانی بهتر به روستاییان ، تسهیل رفت و آمد آنان به مراکز نزديك ، بالا بردن ایمنی تردد مخصوصا در فصول بارندگی و سرد ، و در نهایت تلاش برای بازگرداندن مهاجرین به روستاهای زادگاه ، برای تولید بیشتر و بهتر ، با هزینه ای بالغ بر 187500 میلیون ریال ، به اتمام رسیده و شرکت کننده جشنواره افتتاح در هفته دولت 95 هستند .


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1132