پیام تبریک مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور تاریخ :
موضوع :
پیام تبریک مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور

عبدالله بهادری در پیامی سالروز ورود سرافرازانه آزدگان به کشور را تبریک گفت

در این پیام آمده است :
 آزادگان سر افراز در بند اسارت دشمن ،  ضمن مظلومیت شدید ، با اسقامت بی نظیر نه تنها روحیه دشمن را خرد کردند بلکه به استکبار و همپیمانانش فهماندند ، که هرگز دندان های خود را به سوی ملت ایران تیز نکنند و قدرت های جهانی متوجه شدند در صورت مواجهه با ملت ایران ، حریفی سخت و مقاوم  پیش رو دارند.

سلام بر آزاد مردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل نموده و با سر افرازی همچون کبوترانی رسته از بند، به آغوش میهن بازگشتند.
بیست و ششم مرداد سالروز بازگشت غروز آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است، روز سراسر افتخاری که بر صفحات زرین انقلاب حک شدو یاد آور ایامی است پر از شور وشادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی که عطر شهیدان را با خود داشتند. عزیزانی که صبورتر از سنگ صبور و راضی‏ترین کسان به قضای الهی بودند. آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایی یافته بودند  وصبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت مایه افتخار و مباهات بود.
اینجانب در سالی که بنام سال" اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" مزین گردیده به نمایندگی از خانواده راه و شهرسازی استان کرمانشاه ،  با نثار درود به روح  بلند و ملکوتی شهیدان گرانقدر انقلاب و امام شهدا (ره) و شهدای مدافع حرم خصوصا شهدای مظلوم آزاده ، این ایام سعید و سالروز این خاطره بزرگ را به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملت شریف ایران ، ایثارگران ، جانبازان ، خانواده معظم شهدا و تمامی آزادگان سرافراز این سرو قامتان صبر و استقامت خصوصا همکاران عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم .سلامت و توفیق همگان را تحت عنایات خاصه حضرت بقیه ا...الاعظم ارواحنا فدا(عج) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)  در راستای خدمت هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد منان خواستارم.
پیروز و سر بلند باشید. انشاء الله


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1129