سفر استاندار به روانسر / بازديد از عملیات تعریض محور قزانچی – پاوه / تقدیر از عملكرد راه و شهرسازی استان تاریخ :
موضوع :سفر استاندار به روانسر / بازديد از عملیات تعریض محور قزانچی – پاوه / تقدیر از عملكرد راه و شهرسازی استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، در سفر مذکور ، اولین ايستگاه بازدید مسئولین ارشد استان ، حوزه راه و شهرسازی در محور قزانچی –پاوه بود که مهندس بهادری ضمن اشاره به طول 112 کیلومتری کل مسیر ، از اتمام و تکمیل 40 کیلومتر آن خبر داد.

مدیر کل راه و شهرسازی تاکید کرد : با تامین اعتبار به موقع ، قطعا تا پایان سال 95 این محور تا سه راهی بیاشوش به بهره برداری خواهد رسید .

در پایان بازدید ، شورای اداری شهرستان با حضور اهالی اجرایی استان به ریاست دکتر رازانی و نماینده منطقه اورامانات در حالی برگزار شد ، که شهاب نادری نماینده مردم منطقه ، عملکرد راه و شهرسازی استان را در همه اورامانات ( پاوه – جوانرود – ثلاث و روانسر ) پر رنگ و پر تلاش عنوان کرد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، با استناد به صحبت های دکتر رازانی در خصوص معرفی روانسر به عنوان دروازه اورامانات ، همچنین موقعیت گردشگری و تولیدات روستایی ، گفت : روانسر با مجموع ، 306 کیلومتر راه روستایی با برخورداری از شاخص 60 آسفالت راه در این مقوله بالاتر از شاخص  50/97 کشوری قرار دارد .

وی ابراز امیدواری کرد : ضمن اجرای عملیات های مشابه ، تخصیص به موقع  پروژ های رهبری ، قطعا  تا پایان سال 95 ، 4/5 کیلومتر آسفالت مسیر روستايي دو چغا کانی شریف را به بهره برداری خواهد رساند .

در پایان عبداله بهادری اعلام کرد ، کار مطالعاتی پل روگذر در مسیر غار قوری قلعه بدون اعتبار مراحل پایانی را می گذراند که در صورت شروع این عملیات ، افزایش ضریب ایمنی تردد ، چشمگیر خواهد بود .منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1128