خط کشی 2000 کیلومتر از راههای استان /نصب 10 کیلومتر نیوجرسی مفصلی و لولایی/اجرای کلیه عملیات به منظور ارتقای ایمنی راه ها تا پایان سال 95 تاریخ :
موضوع :مدیر کل راه و شهرسازی استاتن کرمانشاه تشریح کرد:

خط کشی 2000 کیلومتر از راههای استان /نصب 10 کیلومتر نیوجرسی مفصلی و لولایی/اجرای کلیه عملیات به منظور ارتقای ایمنی راه ها تا پایان سال 95
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ،مهندس عبدالله بهادری گفت: در صورت تامین اعتبار با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی استان ، اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، از آغاز فصل تابستان سال جاری  تا کنون ، ضمن اجرای عملیات روکش ، با هزینه معادل 500  میلیون تومان ، بیش از 200 کیلومتر از راههای اصلی و بزرگراهی را خط کشی کرده است و این در حالی است ، که در صورت تامین اعتبار 5 میلیارد تومانی ، تا پایان سال 95 ، برنامه خط کشی 2000 کیلومتر دیگر از راههای حوزه استان را در دستور کار قرار دارد.

مهندس بهادری در ادامه تصریح کرد : عملیات نصب 3 کیلومتر نیوجرسی لولایی در محور سرد سیر سر میل در مسیر بزرگراه کربلا به گردنه پاتاق هم به پایان رسید و البته این عملیات تا مسیر سرخه دیزه در طول گردنه مذکور تا ابتدای سر پل ذهاب ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این عملیات تا کنون 500 میلیون تومان هزینه داشته و در صورت تامین اعتبار 2 میلیارد تومانی ، نصب نیوجرسی در 10 کیلومتر از راههای استان تا پایان سال انجام خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در پایان به برنامه ریزی برای روشنایی 20 نقطه حادثه خیز ، نصب 500 متر مربع تابلو اطلاعاتی ، تعمیر و نصب چراغ های چشمک زن ، نصب 3000 عدد تابلوی انتظامی و اخطاری ، تهیه و نصب تجهیزات ایمنی ، نظیر سرعت گیر ، چشم گربه ای ، سیلندر ترافیکی ، بازتاب و ... در برنامه ایمنی راه راههای استان ، در زمان باقی مانده سال 95 اشاره کرد.

گفتنی است اجرای عملیات های مذکور هم نیازمند تامین اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان می باشد.

اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در سال 94 در حوزه راهداری با آسفالت 319 کیلومتر راه ، 6000 کیلومتر خط کشی ، نصب 40 کیلومتر نیوجرسی مفصلی و لولایی ، حذف 16 نقطه حادثه ساز ، در کنار دیگر عملیات های این حوزه با کاهش تلفات جاده ای نسبت به سال های گذشته ، کارنامه قابل قبولی را همچون دیگر حوزه ها ارائه کرده است .


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1124