عبدا... بهادری،مدیر کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه با صدور پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به خانواده رسانه تبریک گفت تاریخ :
موضوع :
عبدا... بهادری،مدیر کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه با صدور پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به خانواده رسانه تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه؛‌ متن پیام مهندس بهادری به مناسبت روز خبرنگار به شرح زیر است:


بسم ا... الرحمن الرحیم 

هفدهم مرداد که در تقویم ملی ایران زمین به نام روز خبرنگار نامگذاری شده فرصت مناسبی برای تامل بیش تر درباره اهمیت و ارزش کار این خانواده و برنامه ریزی درراستای هرچه ارزشی تر کردن حرفه خبرنگاری است.
بی شک هر گونه تلاش در این حوزه ، اگر با نیت تقرب الهی همراه گردد ، رضایت خالق و خلق را  فراهم کرده،  به سرمایه ای ارزشمند  تبدیل و در ترویج  آموزه های اخلاقی و صیانت از حقوق انسانی و شهروندی  در جامعه اسلامی  منشا اثر خواهد شد.
در همین راستا از تلاشگران حوزه خبر و اطلاع رسانی که به لحاظ وجود پشتوانه های ممتاز دینی و فرهنگی در کشور،با درک صحیح  جایگاه والای قلم و سوگند رب العالمین به آن، در مقاطع مختلف زمانی،  برای مردم  منشاء خیر بوده اند، انتظار می رود امسال هم در پاسخ به ندای خیرخواهانه رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، با رعایت اخلاق حرفه ای ازجمله انصاف در نقد، ارایه راه کارهای مفید و نشردرست اخبار در زمینه سازی برای تثبیت وحدت و مودت اسلامی، امیدآفرینی در جامعه و پیشبرد مناسب امور مصمم باشند.
این جانب با نثار درود و صلوات به روح پاک شهیدان این عرصه ،فرارسیدن روز خبرنگار رابه شما تلاشگران عرصه قلم تبریک می گویم و از درگاه پروردگار منان برایتان در مسیر تحقق اهداف ایران اسلامی توفیقات پیوسته را آرزومندم.منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1122