عملیات بهسازی و آسفالت بیش از 19 کیلومتر از راههای روستایی ثلاث باباجانی تاریخ :
موضوع :عملیات بهسازی و آسفالت بیش از 19 کیلومتر از راههای روستایی ثلاث باباجانی

رئیس راه و شهرسازی شهرستان ثلاث باباجانی از اجرای عملیات آسفالت بیش از 19 کیلومتر از راههای روستایی شهرستان در چهار ماهه ماه گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه امجد افسری  گفت: بهره مندی از راههای روستایی مناسب در حوزه این شهرستان ، با توجه به شرایط توپوگرافی و البته تنوع فراورده های کشاورزی ، به منظور تردد آسان بومیان منطقه و رساندن محصولات و تولیدات به بازار مصرف از اولویت های مسئولان استان و به تبع اداره کل راه و شهرسازی است.

وی افزود: راه و شهرسازی این شهرستان، اقدامات مناسبی را در زمینه بهسازی و آسفالت راه های روستایی در دست اجرا داشته که هم اکنون نیز ادامه دارد، در این باره می توان به بهسازی و آسفالت بیش از 19 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان در قالب 7 پروژه ، اشاره کرد: همچنین ، بهسازی و آسفالت راه های روستایی کلاش نهنگ،هماجگه،بانی پاریاب، مله آواره-زمکان، هلول باباکوسه،میدانطلفلی –زمکان ،دنگی –کزی از جمله محورهای روستایی بوده که عملیات بهسازی و آسفالت در آنها انجام شده است.

وی ادامه داد: با توجه به پیگیری‌های به عمل آمده در اداره کل استان ، عملیات های  اجرایی مذکور با عرض بیش از 5 متر و ضخامت بین 5 تا 6  سانتیمتر از محل اعتبارات سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری در حال انجا می باشد.

رئیس راه و شهرسازی ثلاث بابا جانی ابراز امیدواری کرد: بتوانیم در سایه تعامل و همدلی و خدمت صادقانه تلاشهای مضاعفی را همچون گذشته برای ایجاد یک راه روستایی مناسب و ایمن در این شهرستان باشیم.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1116