جلسه هیأت عامل به ریاست مهندس بهادری تاریخ :
موضوع :


;}

مدير كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه:

كرمانشاه غني از جاذبه هاي فرهنگي و تاريخي و البته يكي از شش استان مطرح كشور با بيشترين مشكل حاشيه نشيني است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه:مهندس عبداله بهادري،در اولين جلسه هيات عامل سال 95 ،به عنوان رييس اين هيأت در استان، به صورت ويدئو كنفرانس با نماينده ستادي شركت مادر تخصصي عمراني و بهسازي شهري ايران،ضمن تاكيد بر ارزش جاذبه هاي فرهنگي و تاريخي اين ديار گفت:بي شك اين قابليت كرمانشاه در حد استانهايي است كه در زمينه حفظ و احياء آثارشان موفق بوده اند،و اين يعني اهميت تلاش براي جلب نظر مسئولين در سطح ملي به احياء اين مهم در و حفظ و شناسايي جاذبه هاي فرهنگي و تاريخي براي جذب گردشگران داخلي و خارجي.

وي بخش ديگر صحبتهايش را به مشكل حاشيه نشيني اختصاص داد و افزود:اين معضل كرمانشاه را در رديف شش استان مطرح كشور از اين حيث معرفي ميكند و براي حل آن همت بلند و البته اقدام و عمل مسوولين كشوري را ميطلبد.

مدير كل راه و شهر سازي در ادامه ضمن تشريح فعاليتهاي انجام شده در حوزه عمران و بهسازي شهري اظهار داشت 5 جلسه اين هيات در سال 94، 31 مصوبه به همراه داشته كه البته در پيشبرد برنامه هاي شركت بسيار موثر واقع شده است.

در پايان نشست با ارائه گزارشي از اهم فعاليتهاي اداره كل در زمينه باز آفريني بافتهاي فرسوده،و ناكارامد شهري در سال گذشته،برنامه هاي مد نظر و پيشنهادي استان در سال جاري در اين خصوص هم مورد بحث و بررسي قرار گرفت.


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1030