كرمانشاه بهار امسال را پر بارش و البنه پر ميهمان تر از هميشه آغاز كرد. تاریخ :
موضوع :


مدير كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه در پايان تعطيلات نوروزي:

كرمانشاه بهار امسال را پر بارش و البنه پر ميهمان تر از هميشه آغاز كرد.به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه،مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه،عبدالله بهادری ضمن ابراز خوشحالي از بارش رحمت الهي در سراسر كشور و البته كرمانشاه گفت:اينكه بارش رحمت الهي زمين تشنه را جاني دوباره بخشيد در يك كلام ((شكر)) مي خواهد.

وي ادامه داد:آنچه در سيستم نظارتي به چشم می خورد از 25 اسفند ماه 1394 تا پايان روز طبيعت در 13 فروردين سال جاری بیش از 8 ميليون تردد در محورهاي استان ثبت شده كه آمار ورود و خروج خبر از اسكان بيش از 33000 دستگاه در استان را می دهد و اين يعني سالي پر از ميهمان در آغاز بهار.

مهندس بهادري تصريح كرد:اداره كل راه و شهر سازي استان كرمانشاه بر اساس شیوه نامه نوروزي 550 راهدار را 5 روز قبل از آغاز تعطيلات به مدت 20 روز با بكار گيري 443 دستگاه در تمام راهدار خانه هاي استان جهت ارائه خدمت به مسافران در مستقر كرد و با گشت هاي 24 ساعته کل محورهاي استان را پوشش داد.

وي افزود:نارنجي پوشان آمده باشي پر کار را پشت سر گذاشتند چرا كه در روزهاي 26 و 27 اسفند ماه 1000 كيلومتر از راههاي شهرستان های پاوه،ثلاث، جوانرود،روانسر،سنقر،صحنه و كنگاور كه پس از بارش برف پيراهن سفيد پوشیدند را،در دو مرحله برف روبي کردند.

مدير كل راه و شهر سازي استان افزود:سال جديد در سه روز نخست،باراني آغاز شد كه البته لغزندگي محورها مخصوصا با شروع سفرهاي نوروزي توجهي خاص را مي طلبید،اما بارش در روزهاي 4 و 6 و 8 فروردين با سيل و به طبع آن رانش كوه،ابرفتگي،آبگرفتگي و انسداد پيش از 80 نقطه در راه هاي استان را به دنبال داشت و اين يعني تلاش 24 ساعته براي رفع مشكلات ناشی از آن .

مهندس عبدا...بهادري ضمن قدر داني از زحمات بي وقفه راهدارانش ادامه داد:در اين ايام بارش باران عمليات مضاعف شستشوي 000/150تابلوي اطلاعاتي را که قبل تعطیلات هم شسته شده بود همراه با لكه گيري چاله هايي كه بارندگي ايجاد كرده بود را به دنبال داشت.

مهندس بهادري ضمن ابراز خرسندي از خدمات ارائه شده  از تمامي دستگاههاي خدمات رسان استان از جمله پلیس راهنمايي و رانندگي و هلال احمر هم تشكر و سالی پر از فعاليت و موفقيت را براي هموطنان آرزو كرد.  

 


منبع این مقاله : آرشیو ترابری
http://www.mrt-ks.ir

آدرس این مطلب :
http://www.mrt-ks.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1019